O mně

Pár vět o mě a o tom co mě baví

Po vystudování SPŠE v Ječné ulici jsem pokračoval studiem na ČZU v Praze. Obě školy odrážejí to, co mě baví. Je to IT i příroda. Ač to vypadá, že tyto dvě věci nejdou k sobě, tak můj pocit takový není. Přírodu jsem řešil hlavně ve svém volném čase a pracovně se více zabývám návrhem a vývojem softwaru.

Baví mě analyzovat procesy a navrhovat v nich změny za účelem zefektivnění práce. Bohužel tato vlastnost se mi dost často vymstí při běžných činnostech (nepracovních), kdy přemýšlím půl hodiny o tom, jak něco udělat, namísto toho, abych se sebral a udělal to, ač ne třeba tak "ideálně". Někteří lidé o mě trvrdí, že jsem (bohužel) perfekcionista, což ocení většinou lidé při výsledku, ale o to méně při samotné realizaci, která je tak dost často se mnou náročná.

Můj největší koníček kromě zahrady, je integrace hardwaru a softwaru. Poslední projekty, kterým se ve svém volném čase věnuji, spojují všechny tyto oblasti dohromady - jak hardware, tak software, tak přírodu.

Mým cílem je vytvořit systém, který pomůže s hospodařením s přírodními zdroji při pěstování rostlin. Zejména se spotřebou vody, která je životně důležitá nejen pro rostliny.